Розроблено на CMS Joomla. Створення інтернет магазину https://www.promoter.net.ua/ різної складності від MIRROR.


Лікувальний дитячий масаж

Дитячий масаж на дому має ряд вагомих переваг, які сподобаються кожній матусі. Це зручний, практичний і корисний спосіб поліпшити і зміцнити здоров’я вашого малюка.
Переваги дитячого масажу на дому:
* звична обстановка для малюка;
* економія особистого часу;
* можливість не порушувати режим сну дитини;
* стабільний ефект після масажу, звичайно зменшується через негоду, яку можна застати по дорозі додому.
Багаторічна практика масажу для немовлят показує:
* В 3-4 місяці малюк вже впевнено починає тримати голову, спираючись на передпліччя, перевертатися з живота на спину і назад, брати і тримати в руці іграшки, дитина автоматом позбувається від зайвого перенапруження в руках;
* У 6-7 місяців малюк починає сидіти, повзати і вставати на карачки, у дитини знімається зайву напругу з ніг;
* До 8-9 місяців зміцнюються м’язи спини, ніг і сідниць, малюк фізично готовий до стояння або ходьбі;
* У 11-12 місяців дитина починає ходити.
Показання до масажу дітям при хворобах:
в ранньому віці – рахіт, гіпотрофія, вроджена гідроцефалія (підвищений внутрішньочерепний тиск), пупкова грижа, пневмонія, невротичні реакції; переважно в старшому віці – ревматизм (в міжприступному періоді), вади серця, пневмонія, бронхіальна астма, бронхіт, хвороби обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет легкої та середньої тяжкості), після перенесених інфекційних захворювань, захворювання суглобів; в ортопедії – патологічна постава (сутулість, кругла спина, плоска і кругловигнута спина), кіфоз, сколіоз, вроджена м’язова кривошия, вроджений вивих стегна, вроджена клишоногість, плоскостопість, воронкоподібна грудна клітка; в хірургії і травматології – після операцій при бронхоектатичній хворобі, воронкоподібній грудній клітці, апендектомії, грижосіченні, після переломів кісток кінцівок, тазу, хребта, при ушкодженнях менісків і зв’язкового апарату колінного суглоба; в неврології – дитячий церебральний параліч, спадкові нервово-м’язові захворювання (міопатія, невральна аміотрофія, міотонія), нічне нетримання сечі, неврит, поліневрит, мієліт, травматична енцефалопатія, поліомієліт, травми периферичних нервів, що супроводжуються млявими парезами, паралічами.

Обгортання - що це таке?

Процедура обгортання відома давно. Сама Клеопатра використала обгортання, щоб подовжувати свою молодість і зміцнювати красу. Ще в древні часи люди мали рецепти чудодійних настоїв і сумішей, приготування яких вважалося мистецтвом, гідним тільки обраних.

У сучасності обгортання не втратили свій статус. Лікувальні грязьові обгортання по праву вважалися одними з найефективніших і корисніших медичних процедур. Залежно від їх типу і застосування вони мають деякі відмінності, але, по суті, процедура обгортання дуже проста: на шкіру наноситься спеціальна суміш (крем, гель, мазь, бальзам або олія), і людина ховається термоодеялом. Залежно від температури обгортання можуть бути холодними і гарячими.

Не таким простим є сам механізм дії обгортання. Це складний процес, залежний від правильності приготування препарату і проведення процедури. Для вірного приготування і вибору препарату необхідно зрозуміти основні цілі, в яких обгортання можуть стати вашим надійним союзником :

 • - схуднення;
 • ефективна боротьба з целюлітом;
 • поліпшення стан шкіри, виведення токсинів і нежныйпилинг;
 • циркуляція крові і лімфи, підвищення імунітету (кровообіг і лімфовідтікання);
 • зняття набряклості, заспокоєння запальних процесів.

 

Класичний масаж виконується застосуванням чотирьох основних послідовних прийомів :

 1. погладжування
 2. розтирання
 3. розминка
 4. вібрація

Класичний масаж чинить безпосередню дію на хвору ділянку. Відмінно допомагає при великій кількості захворювань і больових синдромів.

 

 

Лімфодренажний масаж обличчяДля того, щоб підняти лімфу, підтягнути шкіру і налагодити циркуляцію крові, рекомендується раз на тиждень робити лимфодренажный масаж обличчя.

 

 

 

 

 

 

Спортивний масаж застосовується для поліпшення функціонального стану спортсмена, його спортивної форми, зняття стомлення, підвищення фізичної працездатності, профілактики травм і захворювань опорно-рухового апарату і їх лікування.

Відмінністю спортивного масажу від класичного являється інтенсивність - спортивний швидший і сильний. Може служити як підготовкою перед фізичними навантаженнями, так і відновленням після них.

 

 

 

 

Антицелюлітний масаж

Що таке целюліт?

Целюліт - це патологія підшкірно-жирового шару, при якому в нім порушуються усі процеси обміну.

Причини:

 1. Малорухомий спосіб життя
 2. Порушення водного балансу
 3. Психологічні причини
 4. Спадковість
 5. Гормональний дибаланс
 6. Порушення харчування

Методик проведення антицелюлітного масажу не мало. Яка з методик найбільш відповідна і ефективна для Вас - визначимо на першому сеансі. Але усі ці методики антиццеллюлитного масажу працюють за схожим принципом: вони покращують мікроциркуляцію в уражених тканинах, прискорюють рух крові і лімфи. Застосовуючи антицелюлітний масаж йде набряклість і ефективно виводяться шкідливі речовини, які застоялися в підшкірно-жировому шарі.

Лімфодренажний масаж - ця фізична дія на певні лінії тіла по напряму лимфоттока з метою нормалізації і посилення роботи лімфатичної системи організму.

Лімфодренажний масаж в косметологічних цілях використовують для:
1. Лікування целюліту (у тому числі його набряклої форми)
2. Позбавлення від надмірних жирових відкладень
3. Зменшення набряків на обличчі, проблемних зонах ніг і інших частинах тіла
4. Усунення синяків і мішків під очима
5. Прискорення регенерації клітин шкіри
6. Усунення в'ялості шкіри
7. Зменшення кількості зморшок
8. Поліпшення контурів тіла

 


Форма зворотнього зв'язку