Розроблено на CMS Joomla. Створення інтернет магазину https://www.promoter.net.ua/ різної складності від MIRROR.


Обгортання - що це таке?

Процедура обгортання відома давно. Сама Клеопатра використала обгортання, щоб подовжувати свою молодість і зміцнювати красу. Ще в древні часи люди мали рецепти чудодійних настоїв і сумішей, приготування яких вважалося мистецтвом, гідним тільки обраних.

У сучасності обгортання не втратили свій статус. Лікувальні грязьові обгортання по праву вважалися одними з найефективніших і корисніших медичних процедур. Залежно від їх типу і застосування вони мають деякі відмінності, але, по суті, процедура обгортання дуже проста: на шкіру наноситься спеціальна суміш (крем, гель, мазь, бальзам або олія), і людина ховається термоодеялом. Залежно від температури обгортання можуть бути холодними і гарячими.

Не таким простим є сам механізм дії обгортання. Це складний процес, залежний від правильності приготування препарату і проведення процедури. Для вірного приготування і вибору препарату необхідно зрозуміти основні цілі, в яких обгортання можуть стати вашим надійним союзником :

  • - схуднення;
  • ефективна боротьба з целюлітом;
  • поліпшення стан шкіри, виведення токсинів і нежныйпилинг;
  • циркуляція крові і лімфи, підвищення імунітету (кровообіг і лімфовідтікання);
  • зняття набряклості, заспокоєння запальних процесів.

 

Гарячі обгортання використовують температуру для посилення ефекту, вбирання лікувальних речовин, розширення капілярів. Гарячі обгортання допомагають у боротьбі з целюлітом навіть на пізніх стадіях. Рятують вас у боротьбі із зайвою вагою і в'ялістю шкіри. Холодні обгортання особливо показано тим, хто страждає від набряків, втоми і тяжкості в ногах. Холодні обгортання посилюють захисні можливості організму, стоять на вартовому здоров'я і молодості шкіри.

Чому процедура обгортання така ефективна?

Обгортання надзвичайно корисні для здоров'я і краси, і, проте, їх секрет дуже простий. Обгортання тіла дозволяють інтенсифікувати обмінні процеси підшкірної клітковини, зменшити тепловіддачу з поверхні шкіри і збільшити проникаючі здібності масажних кремів в глибші шари шкіри і підшкірної жирової клітковини.

Обгортання - це різновид таласотерапії і одна з найпоширеніших процедур в сучасній косметології. Особливо ефективні обгортання при боротьбі з целюлітом і схудненні. Головним достоїнством обгортань є те, що результатів вдається добитися досить швидко. Буквально впродовж 3 прийомів об'єми талії і стегон зменшуються.

 

Вартість обгортання вдома

 Вид обгортання

Вартість

Тривалість

Процедура холодного обгортання (масаж скрабування тіла маска на тіло крем)
Види:
- водоростеві обгортання;
- масляні обгортання;
- грязьові обгортання;
- обгортання блакитною глиною;
- медові обгортання.

500грн

90 хв

Процедура гарячого обгортання
(масаж скрабування тіла маска на тіло крем)

Виды:
-Шоколадне
-Кавове

600грн

90 хв

 


Форма зворотнього зв'язку